אודות - מוסך דודי אור

מרכז שירות מורשה אופל ראשון לציון

מרכז שירות "אופל דודי אור" מורשה יבואן אופל,הינו מרכז שירות עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה ומהמתקדמים ביותר בענף הרכב, המתמחה בטיפול בכל דגמי אופל בפרט וכל סוגי הרכבים בכלל והינו אחד המוסכים הפרטיים הגדולים בארץ הפועל בא.ת ישן ראשל"צ.

מרכז שירות "אופל דודי אור" מורשה יבואן אופל,הינו מרכז שירות עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה ומהמתקדמים ביותר בענף הרכב, המתמחה בטיפול בכל דגמי אופל בפרט וכל סוגי הרכבים בכלל והינו אחד המוסכים הפרטיים הגדולים בארץ הפועל בא.ת ישן ראשל"צ.
 
המרכז בבעלותו ותחת ניהולו של דודי אוזן, איש מקצוע עתיר ניסיון וידע בענף הרכב ובעל תעודות הסמכה וניהול, בנוסף לדודי אוזן ניסיון של שנים בתחום פחחות הצבע.
במרכז "אופל ראשון" מביא דודי את ניסיונו רב השנים על מנת להציע לכם שירות וטיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
במוסכינו משתמשים בציוד החדשני ביותר ובידע העדכני ביותר על מנת לטפל ברכבכם במקצועיות ובמהירות, ועושים שימוש בחלפים מקוריים ובחלפים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר על פי המלצות היצרן ועל פי דרישות הלקוח. 
 
 
הצוות המקצועי
 
במרכז שירות "אופל ראשון" מועסקים עובדים מקצועיים ומיומנים בתחומם. הצוות המקצועי שלנו נבחר לאחר תהליך מיון קפדני ועובר הדרכות קבועות, אנו מאמינים כי המפתח להצלחתנו הוא שילוב מיומנות העובדים ורמת שירות גבוהה.
 
מדיניות השירות
 
אנו במרכז שירות "אופל ראשון" מעמידים את לקוחותינו בראש סדר העדיפויות, ומשקיעים מאמצים ומשאבים רבים, כדי להעניק את רמת השירות הגבוהה, האיכותית והמקצועית ביותר. צוות ההנהלה והעובדים מחויבים להעניק ללקוחותינו את המרב מתוך בחינה והתאמה לצורכיהם וציפיותיהם.
לאורך כל שלבי הטיפול מלווה את הלקוח יועץ שירות המעדכן אותו בתהליך הטיפול ברכבו מרגע כניסת הרכב למוסך ועד עזיבתו את שערי המוסך.
 
יחידת שינוע
 
במוסך "אופל ראשון" יש יחידת שינוע המונה כ 16 נהגים על מנת לאסוף את רכבי הלקוחות מהבית/עבודה ובגמר הטיפול/תיקון להחזיר את הרכב ולחסוך ללקוח זמן המתנה במוסך.
בנוסף מחלקת השינוע מבצעת שירות של העברת טסט ללקוח.

 
שירותים מתקדמים במוסך ששומרים על ערך הרכב שלך
 
השירותים במוסך מתחלקים לפי מחלקות מקצועיות ומתקדמות של מרכז שירות אופל דודי אור, הניתנים ע"י מיטב 
העובדים המומחים והמקצועיים בתחום הרכב.
במרכז שירות אופל דודי אור העובדים עוברים השתלמויות רבות ומקצועיות אצל יבואן הרכב.
מרכז שירות אופל דודי אור מצויד במכשור הכי חדשני שיש שמותאם ע"י היצרן לכל דגמי אופל.
בנוסף מרכז שירות אופל דודי אור מטפל ונותן שירות לכל סוגי הרכבים למרות היותו מוסך מורשה אופל, ומחזיק את כל המכשור המתקדם לכל סוגי הרכבים.
 
 
מחלקת מכונאות רכב
 
במרכז שירות אופל דודי אור עובדים מכונאי רכב מוסמכים שעברו הכשרות וקורסים עפ"י הוראות היצרן.
חשוב לנו מאוד שהעובדים יהיו מעורבים בכל הנחיה חדשה שיוצאת ולכן מידי יום העובדים מתעדכנים בעדכונים/הוראות/הנחיות מהיצרן ודואגים ליישם אותם במיידי.
 
מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה
 
במרכז שירות אופל דודי אור ישנה מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה ברמה הגבוה ביותר ועם המכשור החדשני ביותר.
ישנם חשמלאי רכב מקצועיים שעוברים קורסים והשתלמויות אצל היצרן.
בדיקה וטיפול במחשב הרכב צריכה להיעשות רק ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחום הדיאגנוסטיקה! לכן החשמלאים במרכז שירות אופל דודי אור נדרשים לידע נרחב ויכולת אבחנה מהירה ומדויקת, לכן הם עוברים השתלמויות מקצועיות על בסיס חודשי וזאת על מנת להבטיח ללקוחותינו את הטיפול המסור המקצועי והמהיר ביותר לרכבם.
בנוסף מחלקת החשמל מספקת את כל השירותים למיזוג אויר לרכב לכל סוגי הרכבים.
במחלקה מיטב הציוד החדשני לאיתור תקלות ומילוי גז ותחזוקה של מערכות המיזוג אויר לרכב.   

הזמנת טיפול